płyny do soczewekJeśli zdecydowali się już Państwo na soczewki kontaktowe zamiast okularów, to wiecie zapewne również, że następnym krokiem będzie wybranie odpowiedniego płynu do pielęgnacji oraz w którym będą przechowywane. Jeżeli kupili Państwo soczewki jednodniowe, to problem płynu nie będzie Was dotyczył. Jeśli jednak wybraliście soczewki jednotygodniowe, dwutygodniowe, miesięczne czy kwartalne, to właśnie stoicie przed decyzją. Jaki płyn wybrać i dlaczego jest to takie ważne dla nas i naszego oka.

Prezentujemy Państwu płyny do pielęgnacji soczewek kontaktowych wszystkich typów, w tym soczewek silikonowo-hydrożelowych. Płyny do soczewek zapewniają im odpowiednią świeżość, nawilżenie oraz dezynfekują, co znacząco wpływa na komfort użytkowania. Noszenie szkieł kontaktowych jest bezpieczne wówczas, gdy dba się o to, aby regularnie czyścić soczewki w płynie. Powinien on mieć specjalne właściwości, korzystnie wpływające na soczewki kontaktowe.

Płyny do soczewek wielu znanych producentów. Wszystkie są skuteczne, jednak posiadają różne właściwości. Każdy powinien więc wybrać sposób pielęgnacji szkieł kontaktowych, który będzie najbardziej odpowiedni dla niego.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl