krople do oczu

Nowoczesne krople do nawilżania oczu i soczewek kontaktowych. Przeznaczone do nawilżania i odświeżania oczu w przypadku uczucia suchości, podrażnienia i zmęczenia.

Jeżeli nosisz soczewki kontaktowe to, te krople są dla Ciebie, jak niezbędnik dla harcerza. Długotrwałe nawilżenie dla oka jest najważniejszą rzeczą, o której powinno się pamiętać.

Częstym problemem u osób noszących soczewki, które pracują przez długi czas przed monitorem komputera, tabletem, nawet częste używanie smartfona lub przebywają w klimatyzowanych pomieszczeniach, to nic innego, jak tzw. “suche oko”. Ta dolegliwość charakteryzuje się pieczeniem, zaczerwienieniem, uczuciem piasku pod powiekami, po prostu zmęczeniem oka.

Ignorując takie dolegliwości, doprowadzamy do rozwoju poważniejszych chorób, takich jak np. zapalenie spojówek. Aby tego uniknąć, warto wyposażyć swoją kosmetyczkę w tzw. sztuczne łzy, które w ciągu dnia nawilżą gałkę oczną i usuną z niej zanieczyszczenia.

Zawarty w kroplach kwas hialuronowy – naturalny biopolimer, obecny w strukturze ludzkiego oka i łzach natychmiastowo i długotrwale nawilża powierzchnię oka. Przynosi ulgę i redukuje dyskomfort. Produkt jest bezpieczny również przy długotrwałym stosowaniu i nie zawiera konserwantów. Krople są przeznaczone do użytku przez 24 tygodnie (6 miesięcy) od momentu ich otwarcia.

Wyświetlanie jednego wyniku